Home >> Opleidingen >> Opfrissingsmodule basisreanimatie en AED
Opfrissingsmodule basisreanimatie en AED
Duurtijd opleiding: 2 uren
Richtprijs*: €23 /pp. excl. BTW 21%
Deze module beoogt het opfrissen van reeds opgedane kennis van reanimatietechnieken met of zonder gebruik van een AED.
Nieuwe europese reanimatierichtlijnen worden ook aangeleerd tijdens deze module
Voorwaarden voor deelname:
De module kan enkel gevolgd worden indien de Module Basisreanimatietechnieken reeds gevolgd werk (attest niet langer dan 3 jaren geleden behaald).

* De richtprijs voor deze opleiding is gebaseerd op een opleiding aan 5 personen, waarbij de volledige opleidingsmodule op 1 dag worden gegeven. Lunchpauze is niet opgenomen in de duurtijd van de opleiding. Lesmateriaal en documentatie inbegrepen in de prijs. De klant zorgt voor een aangepaste leslokatie. Verplaatsingsonkosten: Vanuit Hasselt: Eerste 10 kilometer inbegrepen in de prijs, per extra kilometer wordt er € 0,59/km (heen en terug) bijgerekend. Alle prijzen die vermeld worden zijn exclusief 21% BTW.
Beschikt u niet over een aangepaste leslokatie? Vraag vrijblijvend een offerte voor een opleiding in een professionele omgeving in uw buurt. Ook catering (koffie-lunch-...) kan verzorgd worden.